Opis produktu

Edukacyjna mata z piłeczkami Wielka podróż firmy Baby Einstein jest wyposażona w funkcje, które będą rosły wraz z dzieckiem dzięki zabawie inspirowanej nauką. Wielkie umysły zaczynają odkrycia już od najmłodszych lat!
Ta wielozadaniowa mata ma unikalny design o podróżniczej tematyce. Dzięki obrazkom maluch pozna wszystkie kontynenty. Możesz opowiadać o krajach, klimacie i inne ciekawostki, wymieniać zwierzęta i rośliny, które się tam znajdują. Tylko Wasza wyobraźnia i wiedza ogranicza możliwości zabawy i opowieści. To duża przestrzeń do zabawy, którą można zamienić w przytulny kojec dla malucha, a także zająć zręcznościową zabawą kulkami starsze dziecko. Mata oferuje 5 zabawnych sposobów użytkowania w miarę rozwoju dziecka dla: noworodka, aktywnego odkrywania, czas dla brzuszka, siedzenia i raczkowania.
Torba "podróżna" z 10 kolorowymi piłkami pomaga utrzymać porządek i przedłuża czas używania maty, bo piłeczki można wykorzystywać na różnych etapach rozwoju - rzucać, łapać, turlać, przekładać przez dziurki lub po prostu celować do kojca powstałego po złożeniu boków maty. Również wkładanie i wyjmowanie piłeczek to torebki- walizeczki zajmie malucha zabawą na długi czas. Podczas zabawy na brzuszku matę rozkłada się na mapę świata o przekątnej ponad 119cm, zapewniającą dużo miejsca do wspólnej zabawy i odkrywania świata. Wyjmowana, profilowana poduszka zapewnia w tym czasie dobre wsparcie dla dziecka.
Oryginalne wzornictwo, kontrastowe kolory i ciekawe wzory, ponad 20 minut muzyki w zawieszce z żyrafą lecącą balonem, wesoły samolocik z obracającym się śmigłem z grzechoczącymi kółeczkami do przesuwania, które mogą być gryzakami, pacynka: biało-czarna panda do zabawy zawsze i wszędzie w a-kuku, szeleszcząca karta z realistycznymi obrazkami zwierząt stymulująca słuch i dotyk, a także bezpieczne lusterko do poznawania siebie to jedne z atrakcji maty. Głośność muzyki moża ustawić: ciszej, głośniej lub wyłączyć. Zabawka działa w 2 trybach: włączenia stałej muzyki lub uruchamiania poprzez dotyk. Zabawki można też używać jako zawieszki podczas podróży wykorzystując jedno z 6 kółeczek- FunLinks.

Zabawa na macie rozwija:
- małą i dużą motorykę,
- koordynację oko-ręka,
- słuch, poprzez uwrażliwienie muzyczne odtwarzając różnorodne melodie,
- mięśnie brzuszka, zachęcając do ćwiczeń i przebywania w tej pozycji dzięki atrakcyjnym obrazkom i kontrastującym kolorom,
- wyobraźnię, zachęcając do odgrywania ról i wykorzystując do zabawy pacynkę - pandę,
- ciekawość świata, ucząc poprzez zabawę i odkrywanie nowych rzeczy.

Mata wykonana jest z miękkiego materiału wysokiej jakości - można ją prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, jest wygodna w transporcie.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymaga 3 szt. baterii AAA/LR03 (nie załączono).
Wymiary maty po rozłożeniu: ok. 114x102cm, kojec:70x58cm, wys. wzmocnionej ścianki bocznej: 22cm.
Wymiary opakowania: 70x54x9cm.
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: 11287
Zabawki - Numer handlowy: 11287

Opinie klientów

  • Ocena:

    Ocena 5

    Dodano: 07-02-2018

    Naprawdę warto wydać trochę więcej. Kupione dla dziewczynki.Mnóstwo dodatków pełno piłeczek grzechotek itd Małpka jako pozytywka sprawdza się świetnie można ja przypiąć również do innych rzeczy np. do wózka.Wydaje bardzo miłe dźwięki

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator